درباره ما

شرکت دانش بنیان کیمیا سرام زرین با بیش از 20 سال سابقه در صنعت کاشی و سرامیک و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن اروپایی،متخصصان مجرب و دانش فنی و تکنولوژی شرکتهای معتبر خارجی قادر به ارائه محصولات نوین در صنایع مختلف می باشد.

این شرکت از سال 1369 فعالیت جدی خود در زمینه واردات عمده انواع مواد اولیه جهت صنعت کاشی و سرامیک را آغاز کرد و در سال 1381 با انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی از شرکت های اروپایی به تولید گستره وسیعی از انواع مواد افزودنی جهت صنایع شیشه،سرامیک،چینی بهداشتی،چینی مظروف و … دست یافت.

محصولات تولیدی این شرکت طبق آخرین روشهای کنترل کیفیت منطبق بر استاندارد های بین المللی از جمله ایزو 2008-9001 تولید و ارائه می شوند.
همچنین این شرکت با توجه به امکانات گسترده در بخش تحقیق و توسعه(R&D) و به کارگیری دانش متخصصان مجرب ، توانایی مشابه سازی انواع اقلام وارداتی در صنایع مختلف را دارد.
شرکت دانش بنیان کیمیاسرام زرین دارای خط تولید کامل شیمیایی با کلیه تجهیزات و امکانات با تکنولوژی روز اروپایی و ظرفیت تولید بالغ بر 30.000 تن در سال بر اساس استانداردهای بین المللی می باشد.

این مجموعه با فراهم آوردن آزمایشگاه مجهز به دستگاههای تست کنترل محصولات تولیدی بر اساس استانداردهای بین المللی امکان رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازار داخلی فراهم نموده است.

شرکت دانش بنیان کیمیا سرام زرین آمادگی خود را جهت تامین محصولات مورد نیاز شرکت ها با تضمین کیفیت، تامین به موقعريال قیمت مناسب و ارائه نمونه رایگان اعلام می دارد.

این شرکت بنا بر نیاز مصرف کننده زیر نظر مهندسین و متخصصین مجرب با اتکاء بر تجربه و دانش فنی روز اروپا، با رویکرد به توسعه بازار در بیرون از مرزهای ایران در حال حرکت به سوی تسخیر بازارهای جهانی می باشد. محصولات تولیدی شرکت دانش بنیان کیمیا سرام زرین طبق آخرین روش های کنترل کیفیت منطبق بر استانداردهای بین المللی از جمله ISO 9001, ISO14001, OHSAS 18001 تولید و توزیع می شوند.